Služby

Hĺbkové čistenie pleti

Hĺbkové čistenie je dôležitou súčasťou starostlivosti o pleť. Ošetrenie sa môže absolvovať 1-2x mesačne ako bežná starostlivosť o kondíciu a vzhľad pleti, alebo striedať počas roka s intenzívnejšími kúrami podľa toho, čo vaša pleť aktuálne vyžaduje.

Biorepeel Cl3

Prípravok BIOREPEEL Cl3 obnovuje a omladzuje pokožku bez injekcií. Kombinácia aktívnych zložiek účinne bojuje proti vráskam, pigmentácii a akné. Spôsobuje revitalizáciu a hlbokú stimuláciu pokožky. Je taktiež schopný riešiť viac problémov pokožky. Je vhodný pre tých, ktorí nemôžu alebo nechcú podstúpiť injekčnú revitalizáciu. Táto bezbolestná procedúra je veľké plus pre ľudí so zníženým prahom bolesti. Výborne sa kombinuje s injekčnými a prístrojovými technológiami.

Thesera L – liftingové ošetrenie 

Lifting tváre tekutými kolagénovými niťami Thesera je na Slovensku novinka. Ide o neinvazívne ošetrenie s kolagénovými indukčnými prúžkami vstrebávajúcimi sa do pleti. Ošetrenie je vhodné pre klientky, ktoré nechcú alebo sa boja podstúpiť ošetrenie ihlami. Je to neinvazívny lifting, ktorý je priamou konkurenciou botoxu. Po ošetrení budete vyzerať mladšie, pokožka bude vypnutejšia a pružnejšia. Výsledok je viditeľný ihneď po procedúre. Viac

Mikroneedling / Mezoterapia

Revolučná metóda, ktorou možno dosiahnuť vynikajúci efekt pre omladenie pokožky, vypnutie jemných vrások, zjednotenie tónu pleti, revitalizáciu a hydratáciu pleti, zmiernenie jaziev a strií. Spočíva v prenikaní malých ihiel nachádzajúcich sa na dermavalčeku do pokožky. Cez povrchovo rozrušenú pokožku sa účinné látky dostávajú do hlbších vrstiev kože, čo následne vedie k tvorbe vlastného kolagénu a tým k trvalejším výsledkom.

Chemický peeling

Dokonale zlepšuje stav pokožky a odstraňuje jej nedostatky. Vyrovnáva vrchnú vrstvu pokožky a zjednocuje jej farebný tón, redukuje drobné vrásky, zmierňuje príznaky akné, znižuje tvorbu kožného mazu, zužuje rozšírené kožné póry a celkovo zlepšuje stav pleti.

Mikrodermabrázia

Terapeutická metóda ošetrenia pleti, ktorá pracuje na princípe jemného obrusovania vrchnej vrstvy pokožky pomocou odsávacích vákuových hlavíc.

Lash Lift

Vytočenie rias je vhodné pre ženy, ktoré preferujú doslova prirodzený vzhľad, prípadne im nevyhovuje predĺženie rias syntetickými riasami. Efekt vytočenia je výrazný pri dlhých aj krátkych riasach. Riasy sa krásne vytočia od korienkov až ku končekom a oko sa opticky zvýrazní a zväčší. Touto šetrnou technikou vydržia riasy natočené po dobu 4-5 týždňov.

Laminácia obočia

Bezbolestná procedúra na vytvarovanie obočia, ktorá zvýrazní jeho prirodzený tvar, intenzitu a farbu. Vhodná je pre ženy s neposlušným a hustým obočím, ale naopak aj s asymetrickým, či príliš tenkým a nevýrazným obočím. Laminácia pritom chĺpky nielen zvýrazní, ale taktiež podporí ich kvalitu a rast. Takto upravené obočie vydrží 3-4 týždne.